Portfolia / Strategies

Driven Portfolio
$99.00 Měsíční předplatné

DRIVER Portfolio

DRIVER Portfolio obchoduje s hlavními US akciovými indexy a energiemi jako jsou ES, NQ, YM, CL… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. DRIVER Portfolio je jednoduché trend následující portfolio postavené na silné fundamentální logice. DRIVER Portfolio je založeno na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 15.000 / $99.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno portfolia (DRIVER Portfolio).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
$49.00 Měsíční předplatné

DRIVER ES

DRIVER ES obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. DRIVER ES je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. DRIVER ES je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 8.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (DRIVER ES).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
Driven ES
Driven NQ
$49.00 Měsíční předplatné

DRIVER NQ

DRIVER NQ obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. DRIVER NQ je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. DRIVER NQ je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 8.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (DRIVER NQ).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
$49.00 Měsíční předplatné

DRIVER YM

DRIVER YM obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. DRIVER YM je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. DRIVER YM je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 6.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (DRIVER YM).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
Driven YM