Portfolia / Strategies

Driven Portfolio
$99.00 Měsíční předplatné

Driver Portfolio

Driver Portfolio obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. Driver Portfolio je jednoduché trend následující portfolio postavené na silné fundamentální logice. Driver Portfolio je založeno na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 15.000 / $99.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno portfolia (Driver Portfolio).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
$49.00 Měsíční předplatné

Driver ES

Driver ES obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. Driver ES je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. Driver ES je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 8.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (Driver ES).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
Driven ES
Driven NQ
$49.00 Měsíční předplatné

Driver NQ

Driver NQ obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. Driver NQ je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. Driver NQ je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 8.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (Driver NQ).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
$49.00 Měsíční předplatné

Driver YM

Driver YM obchoduje s hlavními US akciovými indexy jako jsou ES, NQ, YM… jedná se o intradenní obchodní systém, který obchoduje rozdílné časové rámce a rozdílné vstupní podmínky. DRIVER YM je jednoduchý trend následující systém postavený na silné fundamentální logice. Driver YM je založen na jednoduchosti a s tím spojené robustnosti systému (idea first). Historická výkonnost na jeden obchodovaný kontrakt, bez navyšování pozic.

Min.kapitál $ 6.000 / $49.00 Měsíční předplatné. Pro předplacení strategie prosím kontaktujte ve Striker formuláři Martin Lembák a jméno strategie (Driver YM).
Předplatit Ukázat Backtest Živá výkonnost
Driven YM